Aktualności

X Bal Charytatywny Otwartych Serc już 11 lutego!


Utworzono 25.01.2023 r.


Prezydent Miasta Krosna oraz Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej serdecznie zapraszają na X Bal Charytatywny Otwartych Serc, który odbędzie się 11 lutego (sobota) o godz. 19:00 w Pałacu Polanka (Krosno, ul. Ks. Popiełuszki 103)

W trakcie Balu zostanie przeprowadzona aukcja dzieł sztuki i innych przedmiotów związanych z ludźmi sportu, polityki i kultury.

Środki finansowe zebrane podczas balu zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Filipka Wasłowicza.

Filip urodził się w 24 tygodniu ciąży i już od narodzin walczy o swoje życie. Konsekwencją wcześniactwa jest dysplazja oskrzelowo -płucna, obustronna leukomalacja IV stopnia i retinopatia III stopnia.

Filipek potrzebuję stałej rehabilitacji i wyjazdów do specjalistycznych ośrodków medycznych. Mimo tego ma ogromne pragnienie być w przyszłości samodzielnym chłopcem.

"Lekarze nie dawali nam żadnych złudzeń - nie miał przeżyć ani jednego dnia. Teraz mówia, że to cud, cud który potrzebuje Waszego wsparcia. Regularne i intensywne leczenie oraz rehabilitacja wymaga ogromnych nakładów finansowych. Bardzo zależy nam, by Filipek mógł wkroczyć w życie z szansą na sprawność podobna jak jego zdrowi rówieśnicy. Wierzymy, że to może się udać, z nadzieją że pomożecie nam w tej trudnej walce.Dlatego prosimy o Wasza pomoc dla naszego synka" - informują rodzice Filipa.

Program Balu:
19:00 - uroczyste otwarcie Balu
22:00 - aukcja charytatywna
24:00 - aukcja charytatywna

Serwowane będzie wykwintne jadło, napitki i inne frykasy. Znakomitą oprawę muzyczną zapewni zespół Kwarta Czyste`y.
Cena biletu: 290 zł/osoba.

Zapisy pod numerem tel. 502-745-501

Wpłaty należy dokonać do 4 lutego na nr konta: 58 1050 1458 1000 0022 8442 0169 (z dopiskiem "Wpisowe na Bal")

Serdecznie zapraszamy!!!