IX Bal Charytatywny Otwartych Serc

Utworzono 23.12.2019 r.

Fundacja Otwartych Serc oraz Prezydent Miasta Krosna zapraszają na "IX Bal Charytatywny Otwartych Serc". Wydarzenie odbędzie się 8 lutego w kompleksie rekreacyjno-rozrywkowym Dwa Serca w Krośnie, przy ul. Bieszczadzkiej 80. Początek o godz. 19:00

Tradycyjnie, na Balu wręczone zostaną wyróżnienia Fundacji Otwartych Serc i Prezydenta Krosna dla ludzi szczególnie zaangażowanych w niesienie pomocy innym oraz rozwój kultury i sportu w regionie.

W trakcie Balu zostanie przeprowadzona aukcja dzieł sztuki i innych przedmiotów związanych z ludźmi sportu, polityki i kultury. Podczas balu będziemy wspomagali leczenie siatkarza Jakuba Procanin.

Program:
- godz. 19:00: uroczyste otwarcie balu i wręczenie statuetek,
- godz. 22:00: aukcja charytatywna,
- godz. 24:00: aukcja charytatywna.

Przez całą noc serwowane będzie wykwintne jadło, napitki i inne frykasy. Znakomitą oprawę muzyczną zapewni zespół Kwarta Czyste`y.

Cena biletu - 450 złotych od pary. Wpłaty należy dokonać na konto: 58 1050 1458 1000 0022 8442 0169 z dopiskiem "wpisowe na Bal".