Zbigniew Jaskulski 1954-2020

Utworzono 08.07.2020 r.

Jeśli odchodzi jakiś człowiek, to dla nas pozostających świat staje się jakby odrobinę mniejszy. Ale jeśli odchodzi ktoś, u którego nadrzędną cechą była życzliwość dla ludzi, to powstaje po nim szczególna pustka. Mamy wrażenie, że taka szczególna pustka powstała po odejściu Zbigniewa Jaskulskiego.

fot. Krosno24.pl / Archiwum prywatne

Jako Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel -Ostrowskiej współpracowaliśmy ze Zbyszkiem przez wiele długich lat. To dzięki niemu pomoc, którą niesiemy potrzebującym była pełniejsza, była doskonalsza, docierała do większego grona ludzi będących w trudnej sytuacji życiowej.

Z całego serca Ci za to Zbyszku dziękujemy. Dziękujemy w imieniu Fundacji Otwartych Serc i jej podopiecznych, dziękujemy też imieniu szerokiej rzeszy Twoich przyjaciół. Powstałą po Twoim odejściu pustkę wypełnimy życzliwą o Tobie pamięcią.

Odpoczywaj w pokoju.