Praca w Fundacji

Utworzono 07.08.2018 r.

Szukamy osoby z entuzjazmem, otwartą głową i odpowiedzialnej, która zajmie się sprawami biurowymi, poprowadzi dokumentację, potrafi napisać sprawozdanie i wesprze zarząd w organizacji XX Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych oraz Konferencji Transplantologicznej.

Do obowiązków należeć będzie:
prowadzenie dokumentacji związanej z podopiecznymi Fundacji i wpływami z 1% podatku telefoniczny kontakt z Podopiecznymi Fundacji ub ich rodzinami obieg korespondencji i archiwizacja dokumentów pomoc organizacyjna przy organizacji cyklicznych wydarzeń, takich jak: Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe, Bal Charytatywny, Konferencja Transplantologiczna, w tym, m.in.:
- kontakt z zawodnikami GZB,
- bieżące kontakty z partnerami i sponsorami GZB,
- tworzenie krótkich notek prasowych,
- kontakt z wolontariuszami,
- tworzenie i zamieszczanie informacji o działalności Fundacji na stronie www (strona oparta o Wordpress) oraz profilu FB
kontakt z członkami zarządu.

Oferujemy:
- pracę na pół etatu (do ustalenia indywidualnie),
- elastyczne warunki pracy,
- pracę w biurze w centrum Krosna,
- udział w wyjątkowych wydarzeniach od ?kuchni?,
- możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
- łagodne wprowadzenie w obowiązki i pomoc merytoryczną w pierwszych tygodniach pracy.

Od kandydatek/ów oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
- znajomości obowiązków organizacji ze statusem OPP,
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy.

Dodatkowym atutem kandydatki/kandydata będzie:
- znajomość specyfiki III sektora,
- znajomość ustawy o pożytku publicznym.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres fundacja-otwartych@fundacja-otwartych.home.pl do dnia 11.08.2018.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji? zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.