Pomoc i wsparcie dla potrzebujących

Fundacja to przede wszystkim

Pomoc i wsparcie dla potrzebujących

Fundacja od blisko 20 lat niesie pomoc osobom potrzebującym, pokrzywdzonym przez los oraz dotkniętym chorobą. W ramach działalności pożytku publicznego refunduje koszty leczenia, zakupu sprzętu medycznego i lekarstw. Organizuje charytatywne imprezy dla dzieci i ich rodziców.

Pomagamy przede wszystkim chorym znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej

Niesiemy pomoc osobom dotkniętym przewlekłymi chorobami wymagającymi długotrwałego leczenia.

Misją Fundacji jest pomoc potrzebującym. Wspiera osoby chore, niepełnosprawne, dotknięte przez los. Angażuje się we współpracę z firmami i organizacjami promującymi zdrowy tryb życia. Fundacja, poprzez organizowanie różnorodnych akcji prozdrowotnych, warsztatów, aktywnie wspiera proces usamodzielnienia się podopiecznych. Dba o sprawność i zdrowie mieszkańców oraz osób z niepełnosprawnościami.

Pobierz Regulamin pomocy