Fundacyjne Spotkanie Wigilijne

Utworzono 21.12.2023 r.

W dniu 14.12 odbyło się jak co roku fundacyjne Spotkanie Wigilijne w restauracji PAMPUSZKA, u Ukrainek. Wzięli w nim udział zaproszeni goście prezydent Piotr Przytocki v-ce prezydent Bronisław Baran wraz z żoną oraz przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Kubit.

Tradycyjnie spotkaliśmy się w gronie najbliższych współpracowników , którzy od wielu lat jako wolontariusze wspierają działania fundacji i bez ich zaangażowania nie wyobrażamy sobie naszej działalności.

Życzenia świąteczne oraz podziękowanie za działalność fundacji w naszym regionie skierował do nas Piotr Przytocki.

Prezes Fundacji Zygmunt Jerzyk w krótkich słowach podsumował rok pracy Fundacji oraz przedstawił zarys naszych działań na najbliższe lata, które związane są z planowanymi Balonowymi Mistrzostwami Świata Seniorów w 2026 r. Symboliczne łamanie się opłatkiem oraz serdeczne rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły świąteczny nastrój.

Nasze Ukrainki przygotowały bardzo smaczne tradycyjne polskie dania oraz wprowadziły dania, które były na ich stołach wigilijnych w Ukrainie.