Maraton Pływacki dla Martynki Sochy

Utworzono 05.07.2021 r.

W zeszłą sobotę (26 czerwca br.) Klub Pływacki "Masters Krosno" wraz z Fundacją Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej współorganizowali Maraton Pływacki dla Martynki Sochy. Impreza odbyła się na krytej pływalni przy ul. Wojska Polskiego. Podczas wydarzenia udało się zebrać na leczenie i rehabilitację dziewczynki ponad 10 tys. zł.

W pływackim maratonie wzięły udział 82 osoby - dzieci, młodzież i dorośli. Pływali do godz. 3 nad ranem pokonując ponad 183 km. Oprócz "wodnych śmiałków" pomagali motocykliści z jedlickiego stowarzyszenia motocyklowego "Sherwood Riders", rodzice i dzieci uczęszczające na zajęcia w Zespole "Wesołe Nutki", p. Iwona Zajchowska prowadziła aerobik w wodzie, p. Paweł Cisowski wraz z dziećmi przygrywał uczestnikom.

Galeria zdjęć (autor Tomasz Jefimow):