START  O FUNDACJI  PODOPIECZNI  DZIAŁALNOŚĆ  WŁADZE FUNDACJI  KONTAKT
Wiadomość
Galeria przedmiotów aukcyjnych - IX Bal Charytatywny "Otwartych Serc" | Opublikowano 2020-02-02Przedmiot:
Obraz "Nastrojowe Krosno"

Autor:
Magdalena Wyżykowska-Figura - artysta malarz; urodziła się w Jasionowie, ukończyła studia w Instytucie Sztuki Akademii Pedagogicznej w Krakowie ? specjalizacja malarstwo. Dyplom uzyskała w pracowni prof. ASP, Stanisława Batrucha. Mieszka i tworzy w Krośnie. Pracę artystyczną łączyła przez 30 lat, z dużymi sukcesami, z edukacją artystyczną dzieci, młodzieży i studentów. Za szczególne osiągnięcia otrzymała dwukrotnie Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej i trzykrotnie Prezydenta Miasta Krosna, została odznaczona Medalem KEN, złotą odznaką TPD Przyjaciel Dziecka, Srebrnym Krzyżem Zasługi.
Przedmiot:
Obraz

Autor:
Renata Pelczar - mieszkanka Korczyny, absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Rzeszowie oraz Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom realizowała w Pracowni Rysunku pod kierunkiem prof. UR dr hab. Doroty Jajko Sankowskiej i obroniła z wyróżnieniem Dziekana Wydziału Sztuki prof. UR dr hab. Jerzego Kierskiego. Najczęściej tworzy w technice olejnej, akwareli, pastelu olejnym, ołówku.

Swoje prace prezentowała na wielu wystawach, między innymi: w Galerii Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, w Galerii Muzeum Diecezjalnego w Rzeszowie, w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, w Saloniku Artystycznym Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie, w Galerii Muzeum Miejskiego w Stropkovie na Słowacji, w Galerii Dworku Szeptyckich w Korczynie, w Galerii Transgranicznego Centrum Wymiany Kulturalnej w Dukli oraz w Galerii Miejskiej Zespołu Szkół Plastycznych w Rzeszowie.

Jej prace malarskie otrzymały III nagrodę na przeglądzie twórczości Stowarzyszenia Kulturalnego "Dębina" w 2004r. natomiast cykl rysunkowy zatytułowany "Zwierciadło" otrzymał nominację do nagrody Jerzego Panka za najlepszy dyplom roku Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego w 2012r.

Od początku istnienia miesięcznika "Prządki", wydawanego przez gminę Korczyna pracuje w jego zespole redakcyjnym. Wykonuje ilustracje i pisze teksty poświęcone ludziom artystycznie utalentowanym.

Od 2013 r. jest członkiem Rady Programowej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Korczynie.

Za swoją działalność społeczną i kulturalną uhonorowana została medalem "Zasłużony działacz kultury", nadanym przez Ministra Kultury Rzeczypospolitej Polskiej Waldemara Dąbrowskiego w 2005 r.
Przedmiot:
Obraz "Pod lasem" (akwarela)

Autor:
Anna Brożyna - ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie (dyplom z tkaniny i historii sztuki). Pracowała jako projektant tkanin artystycznych i użytkowych w Tarnowie. Od 1984 r. pracuje w Jasielskim Domu Kultury. Na co dzień zajmuje się organizacją wystaw, konkursów, plenerów i warsztatów plastycznych. Projektuje i wykonuje oprawę plastyczną spektakli, widowisk i koncertów.
Przedmiot:
Rękopis fragmentu opowiadania "Król kier znów na wylocie" - pierwszy z rozdziału "Sznurowadła" z życzeniami miłości i szczęścia dla nabywcy od autorki - Hanny Kral (dar od Aldony i Marcina Pałys)

Autor:
Hanna Krall - pisarka, dziennikarka i reporterka; światową sławę przyniósł jej oryginalny w formie wywiad z Markiem Edelmanem Zdążyć przed Panem Bogiem (1977). Wydała także zbiory reportaży, m.in. Trudności ze wstawaniem (1990), Taniec na cudzym weselu (1994), Dowody na istnienie (1996), Tam już nie ma żadnej rzeki (1998), To ty jesteś Daniel (2001). Cztery ostatnie w 2007 zebrała w książce Żal. Jest także autorką powieści: Okna i Sublokatorka. Ukazały się również jej reportaże książkowe: Wyjątkowo długa linia, Król Kier znów na wylocie, Różowe strusie pióra.
Przedmiot:
Obraz "Zimowy ogród"

Autor:
Małgorzata Twardzik-Wilk - dyplom w pracowni malarstwa prof. Mariana Stelmasika w Instytucie Wychowania Artystycznego na Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie uzyskała w 1992 roku. Zajmuje się malarstwem olejnym i pastelem. Jej prace znajdują się w zbiorach muzealnych i prywatnych w Polsce, Francji, Austrii, Słowacji, Ukrainie, Macedonii, Rumunii, na Węgrzech, a także w USA i Niemczech. Jest członkiem słowackiego stowarzyszenia Umelecka Beseda Slovenska. Wielokrotnie była uczestnikiem międzynarodowych plenerów malarskich w Polsce, Słowacji, Ukrainie, Macedonii, Rumunii, Wegrzech. W ramach projektów unijnych prowadzi warsztaty malarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Przedmiot:
Medal z 15. PZU Cracovia Maraton w 2016 zaprojektowany przez Andrzeja Mleczkę oraz książka "Sławy polskiego sportu" (przekazali Aldona i Marcin Pałys)

Autor:
Andrzej Mleczko - polski rysownik, satyryk i scenograf, autor publikowanych w prasie rysunków satyrycznych. W 2005 minister kultury odznaczył go Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".
Przedmiot:
Audiobook "Wojna futbolowa. Postscriptum" Ryszarda Kapuścińskiego z dedykacją legendarnej dziennikarki i lektorki Krystyny Czubówny

Autor:
Krystyna Czubówna - polska dziennikarka, prezenterka programów informacyjnych oraz lektorka filmów przyrodniczych i audycji radiowych; z wykształcenia prawnik. Postanowieniem prezydenta RP z 2 listopada 1999 otrzymała Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Ryszard Kapuściński - polski reportażysta, publicysta, poeta i fotograf, zwany "cesarzem reportażu".
Przedmiot:
Książki "Warto mimo wszystko" oraz "Dymna" z autografem wybitnej aktorki, płyta dvd z 15. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, kubek Fundacji Anny Dymnej, torba lniana "Zanosi się na dobro", audioobok "Kryształowe odkrycie" - powieść o Janie Czochralskim w interpretacji Anny Dymnej, płyta winylowa "Czarodziejski winyl" grupy Wieko, kalendarz na 2020 ze znanymi Polakami m.in. Anną Dymną, Tomaszem Kotem.

Autor:
Anna Dymna - polska aktorka teatralna i filmowa, działaczka społeczna, założycielka i prezes Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko".
Przedmiot:
Koszulka Mistrza Świata Bartosza Zmarzlika z autografem (dzięki uprzejmości Pana Marcina Majewskiego z TVN)

Autor:
Bartosz Zmarzlik - polski żużlowiec, reprezentant Polski, indywidaualny Mistrz Świata 2019. Wychowanek Stali Gorzów Wielkopolski. W sezonie 2019 został indywidualnym mistrzem świata. Tym samym został trzecim Polakiem ? po Jerzym Szczakielu (1973) i Tomaszu Gollobie (2010), który wywalczył ten tytuł. Ponadto jest to indywidualny mistrz świata juniorów (2015), indywidualny mistrz Europy juniorów (2012), 2-krotny drużynowy mistrz świata (2016, 2017), 4-krotny drużynowy mistrz świata juniorów (2012, 2014, 2015, 2016) oraz 2-krotny drużynowy mistrz Europy juniorów (2013, 2014).
Przedmiot:
Obraz "Bławaty"

Autor:
Natalia Fischer - córka Małgorzaty i Bogdana Samborskich; Od kilku lat mieszka w Niemczech gdzie studiuje Zarządzanie w Kulturze. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią, tworzy dekoracje w technice collage. Należy do grupy przyjaźni polsko-niemieckiej, gdzie angażuje się w wymianę kulturalną pomiędzy Polską a Niemcami.
Przedmiot:
Obraz "Pejzaż zimowy"

Autor:
Jerzy Figura - urodził się w 1957 r. w Nowej Soli. Malarstwo jest jego pasją, którą umiejętnie łączy z trudną i odpowiedzialną pracą zawodową. Warsztat malarski doskonalił w Klubie ODK "Puchatek" w Sanoku.
Przedmiot:
Obraz "Słoneczniki"

Autor:
Anna Siwiec - dr nauk medycznych, gastrolog i internista.
Przedmiot:
Fotografia artystyczna "Balony nad Krosnem"

Autor:
Andrzej Józefczyk - od blisko 30 lat związany z dziennikarstwem i fotografią. Ponad 24 lata pracował jako dziennikarz fotoreporter w Tygodniku Regionalnym "Nowe Podkarpacie", dokumentując wydarzenia na terenie byłego województwa krośnieńskiego, w tym również Górskie Zawody Balonowe. Obecnie pracuje w portalu terazkrosno.pl.
Przedmiot:
Obraz "Piknik pod wiszącą skałą" (kopia, olej, ofiarowała rodzina Alicja i Janusz Kubitowie z Krosna)

Autor:
Jolanta Kolendowska - rehabilitant, znana malarka krośnieńska, propagator ruchu jako filozofii życia; współautorka książki "Ruch zapobiega bólom kręgosłupa".
Przedmiot:
Koszulka drużyny "Karpaty Krosno" z autografami (dzięki uprzejmości Prezes Klubu Karpaty Krosno p. Alicji Kossmann)

Drużyna:
Karpaty Krosno - klub piłkarski z siedzibą w Krośnie, założony w 1928 roku.
Przedmiot:
Obraz "Spotkanie w Bardejovie" (olej)

Autor:
Jan Kukułka - jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu, zawodowo zajmuje się reklamą wizualną, grafiką komputerową, fotografią, projektowaniem użytkowym i wystrojem wnętrz. Uczestnik wielu plenerów krajowych i zagranicznych.
Przedmiot:
Obraz "Abstrakcja"

Autor:
Mieczysław Burda - absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Od 1980 r. zajmuje się malarstwem i grafiką, reklamą wizualną oraz renowacją i malowaniem obiektów sakralnych. Jest członkiem-założycielem stowarzyszenia jasielskich plastyków "Plaja"; wystawy indywidualne w galeria w Jaśle, Iwoniczu-Zdroju i Krakowie.
Przedmiot:
Colage

Autor:
Małgorzata Samborska - ukończyła Liceum Konserwacji Zabytków w Krakowie. Jest absolwentką ASP w Krakowie - wydziału rzeźby w pracowni prof. Antoniego Hajdeckiego i pracowni ceramiki Ludwiki Szemioth-Bursy. Zajmuje się realizacją rzeźby w ceramice, kamieniu, brązie, a także malarstwem i konserwacją obrazów i rzeźby. Uczestniczyła w wielu wystawach i plenerach międzynarodowych w kraju i za granicą.
Przedmiot:
Ceramika "Śpiewający liść"

Autor:
Bogdan Kozon - studiował w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Liczne wystawy indywidualne (Wrocław, Warszawa) oraz zbiorowe w Polsce i za granicą.
Przedmiot:
Obraz "Niebo nad Szymbarkiem" (olej)

Autor:
Joanna Dyląg-Faliszek - ukończyła Liceum Profilowane w Trzcinicy, studiowała malarstwo na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego w pracowni prof. Marka Pokrywki. Uczestniczyła w wielu wystawach artystycznych w Krępnej, Nozdzcu, Rzeszowie, Szymbarku, Krakowie, Sanoku, Przeworsku i Jaśle. Otrzymała nagrodę Rektora ASP w Krakowie w 2013 r.
Przedmiot:
Obraz "Maki"

Autor:
Anna Munia - slawistka, dziennikarka radiowa i telewizyjna, malarka. Maluje od kilkunastu lat olejami, akrylami, akwarelami. Otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Wystawiała swoje prace indywidualnie w Krośnie, Sanoku, Jaśle, na Słowacji.
Przedmiot:
Ceramika "Anioł urodzaju"

Autor:
Iga Brej-Kozon - ukończyła Państwowe Liceum Szkół Plastycznych w Rzeszowie. Studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Dyplom uzyskała w pracowni prof. Konrada Jarodzkiego. Brała udział w wielu wystawach w kraju i za granicą.
Przedmiot:
Kalendarz z limitowanej serii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (dar lek. Artura Siwiec)

Autor:
Artur Siwiec - lekarz stomatolog, studiował na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum; studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie "Zarządzanie zakładami opieki zdrowotnej i administracja zdrowiem publicznym" Specjalizacja z Chirurgii Stomatologicznej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Szczekowo-Twarzowej w Rzeszowie.
Przedmiot:
Obraz "Trzy okresy życia kobiety" (fragment na podstawie G.Klimt)

Autor:
Jolanta Kolendowska - rehabilitant, znana malarka krośnieńska, propagator ruchu jako filozofii życia; współautorka książki "Ruch zapobiega bólom kręgosłupa".
Przedmiot:
Obraz "Anioł 2019"

Autor:
Mieczysław Burda - absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Od 1980 r. zajmuje się malarstwem i grafiką, reklamą wizualną oraz renowacją i malowaniem obiektów sakralnych. Jest członkiem-założycielem stowarzyszenia jasielskich plastyków "Plaja"; wystawy indywidualne w galeria w Jaśle, Iwoniczu-Zdroju i Krakowie.
Przedmiot:
Obraz "Bieszczady" (akwarela)

Autor:
Adam Łyszczek - absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Uprawia projektowanie architektoniczne, malarstwo i scenografię filmową. Udział w wielu wystawach malarstwa: indywidualnych i zbiorowych. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków.
Przedmiot:
Rzeźba "Akt"

Autor:
Bogdan Samborski - jest absolwentem ASP w Krakowie - wydziału rzeźby. Tworzy swoje prace w ceramice, kamieniu, drewnie, brązie i emalii. Zajmuje sie również medalierstwem. Uczestniczył w realizacji Drogi Różańcowej i pomnika Jana Pawła II w Ludźmierzu, w realizacji pomnika AK w Jaśle i pomnika poświęconego ofiarom września 1939 r. w Jaśle. Wykonał pomnik "Katyń" w Szeged na Węgrzech. Uczestniczył w wielu wystawach, sympozjach i plenerach rzeźbiarskich w kraju i za granicą.
Przedmiot:
Biżuteria

Autor:
Ewa Kryńska
Przedmiot:
Artystyczne bańki z kryształami Swarovskiego

Autor:
Iwona Wojtowicz
Przedmiot:
Obraz "Saksofon"

Autor:
Ryszard Kryński - artysta, malarz, działalność artystyczną rozpoczął w 1976 r. Od 1995 r. należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Uprawia malarstwo sztalugowe olejne oraz rysunek groteskowy. Brał udział w ponad 100 wystawach indywidualnych i zbiorowych, Targach Sztuki oraz aukcjach charytatywnych w kraju i za granicą. Prace jego znajdują się w muzeach, galeriach i zbiorach prywatnych w m.in. Australii, Austrii, Belgi, Czechach, Francji, Holandii, Kanadzie, Kuwejcie, Niemczech, Słowacji, Szwecji, USA, Węgrzech i Wielkiej Brytanii. Na przełomie roku 2014/2015 Muzeum Podkarpackie w Krośnie zorganizowało mu wystawę z okazji jubileuszu 40-lecia pracy twórczej. Otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Krosna, wyróżniony odznaką Zasłużony Działacz Kultury od Ministra RP oraz wiele innych nagród i wyróżnień. Mieszka i tworzy w Krościenku Wyżnym koło Krosna.
Przedmiot:
Obraz

Autor:
Paweł Wołczański - urodzony w 1999 r. w Krośnie, początkujący artysta, samouk, student architektury na Politechnice Warszawskiej, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krośnie, w latach 2014 - 2018 stypendysta Programu Pomocy Wybitnie Zdolnym Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci; wystawy indywidualne w Jasionce, Sanoku, Krośnie, Rymanowie Zdroju, Iwoniczu Zdroju oraz zbiorowe w Toruniu, Warszawie, Łusławicach.
Przedmiot:
Zaproszenie dla 2 osób na spektakl "Miss Saigon" w dniu 28.03.2020 r. (dzięki uprzejmości Pana Zbigniewa Maciasa)
Przedmiot:
Meczowe buty Roberta Lewandowskiego

Zawodnik:
Robert Lewandowski - polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem, członek Klubu Wybitnego Reprezentanta, rekordzista pod względem liczby występów w reprezentacji Polski i najlepszy jej strzelec w historii.
Przedmiot:
Koszulka Górskich Zawodów Balonowych w Krośnie

Autor:
Andrzej Kolendowski
Przedmiot:
Spinki do koszuli od Marszałka Senatu Rzeczpospolitej Polskiej prof. Tomasza Grodzkiego (dzięki uprzejmości Prezydenta Miasta Krosna Piotra Przytockiego)

Autor:
Tomasz Grodzki - polski lekarz, chirurg i polityk, profesor nauk medycznych, senator IX i X kadencji, od 2019 marszałek Senatu X kadencji.
Przedmiot:
Kalendarz limitowany "Krosno Miasto Szkła 2020" - dar od Prezydenta Miasta Krosna Piotra Przytockiego
Przedmiot:
Koszulka Rafała Sonika z autografem z Rajdu Dakar 2020 z Arabii Saudyjskiej (dzięki uprzejmości p. Marka Sanockiego)

Autor:
Rafał Sonik - polski przedsiębiorca i kierowca rajdowy, startujący na wszędołazach (quadach) w rajdach terenowych, zwycięzca rajdu Dakar, sześciokrotny zdobywca Pucharu Świata FIM, pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro.
Przedmiot:
Obraz "Brama Frysztacka"

Autor:
Małgorzata Wojnar - krośnianka, z wykształcenia historyk, malarstwa uczyła się od artysty plastyka Niny Rostkowskiej. Od kilkunastu lat uprawia malarstwo sztalugowe i tworzy w technice akrylowej. Współpracuje z Muzeum Podkarpackim w Krośnie poprzez udział w Kiermaszu Sztuki. Swoje prace prezentowała na 10 wystawach indywidualnych w kraju i za granicą. Trzykrotnie nagrodzona w kategorii malarstwo przez Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. W 2019 r. zdobyła I miejsce na IV Karpackim Biennale Sztuki w Krośnie.
Przedmiot:
Koszulka reprezentanta polski w hokeju Dariusza Gruszki

Zawodnik:
Dariusz Gruszka - polski hokeista, zawodnik Podhala Nowy Targ, reprezentant Polski.
Przedmiot:
Album z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w PjongChang z autografem Kamila Stocha oraz Dawida Kubackiego

Zawodnik:
Kamil Stoch - polski skoczek narciarski, reprezentant Polski i czterokrotny olimpijczyk. Trzykrotny indywidualny mistrz olimpijski (dwa tytuły w 2014 i jeden w 2018), drużynowy brązowy medalista olimpijski z 2018, indywidualny mistrz świata z 2013 i wicemistrz z 2019, drużynowy mistrz świata z 2017, dwukrotny drużynowy brązowy medalista mistrzostw świata (2013 i 2015), indywidualny srebrny i drużynowy brązowy medalista mistrzostw świata w lotach narciarskich z 2018, dwukrotny drużynowy wicemistrz świata juniorów (w 2004 i 2005), dwukrotny zdobywca Pucharu Świata (w sezonach 2013/2014 i 2017/2018), raz drugi (2016/2017) i dwa razy trzeci (2012/2013 i 2018/2019) w klasyfikacji generalnej cyklu. Dwukrotny zdobywca Puchar Narodów w skokach narciarskich z reprezentacją Polski (2016/2017 i 2018/2019) i dwa razy sklasyfikowany na trzecim miejscu (2010/2011 i 2017/2018). Zwycięzca 65. i 66. Turnieju Czterech Skoczni oraz turniejów: Raw Air 2018, Willingen Five 2018 i Planica 7 2018. W Letnim Grand Prix dwukrotnie sklasyfikowany na drugim miejscu (w 2010 i 2011) oraz raz na trzecim (2016). Triumfator Letniego Pucharu Kontynentalnego w 2010. Zdobywca dwudziestu siedmiu medali na zimowych i letnich mistrzostwach Polski, w tym dziesięciu złotych.


Dawid Kubacki - polski skoczek narciarski, zawodnik klubu sportowego Wisła Zakopane, członek kadry narodowej, dwukrotny olimpijczyk. Drużynowy brązowy medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018. Zdobywca trzech medali mistrzostw świata ? złotego indywidualnie (2019) oraz złotego (2017) i brązowego (2013) w konkursach drużynowych. Drużynowy brązowy medalista Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich 2018. Zwycięzca 68. Turnieju Czterech Skoczni oraz dwóch edycji Letniego Grand Prix (w 2017 i 2019). Drugi zawodnik klasyfikacji generalnej Letniego Pucharu Kontynentalnego 2015. Czterokrotny letni mistrz Polski.
Przedmiot:
Szklana lampa

Autor:
Wiesław Czechowicz - absolwent Państwowego Liceum Szkół Plastycznych w Miejscu Piastowym, pracował w Hucie Szkła w Jaśle w Pracowni Witraży. Przygotował witraże do wielu obiektów sakralnych i świeckich. Wystawy indywidualne w Jaśle i Trebiszowie.
Przedmiot:
Obraz (dzięki uprzejmości Prezydenta Miasta Krosna Piotra Przytockiego)

Autor:
Anna Munia - slawistka, dziennikarka radiowa i telewizyjna, malarka. Maluje od kilkunastu lat olejami, akrylami, akwarelami. Otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Wystawiała swoje prace indywidualnie w Krośnie, Sanoku, Jaśle, na Słowacji.
Przedmiot:
Obraz "Umarł Breżniew" z cyklu "Czerwonym naznaczone"

Autor:
Mariusz Kus - urodził się w Rzeszowie. W latach 1980-1984 studiował w Instytucie Wychowania Artystycznego w Lublinie. Dyplom z malarstwa uzyskał w pracowni prof. Mieczysława Hermana. Swoje prace prezentował na wystawach zbiorowych i indywidualnych m.in. w Galerii Lamus, BWA w Krośnie, RCKP i Piwnicy PodCieniami w Krośnie. Jest autorem witraży sakralnych w Malinówce, Bałuciance, Króliku Polskim i sanktuarium Św. Andrzeja Boboli w Strachocinie. Prace jego autorstwa odnaleźć można w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą: Belgia, Norwegia, Francja, Czechy, Wybrzeże Kości Słoniowej, Kanada. Interesuje się i realizuje w malarstwie, witrażu, fotografii.
Przedmiot:
Filiżanka od Marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego - otrzymano dzięki uprzejmości Posła na Sejm RP Joanny Frydrych.

Autor:
Tomasz Grodzki - polski lekarz, chirurg i polityk, profesor nauk medycznych, senator IX i X kadencji, od 2019 marszałek Senatu X kadencji.
Przedmiot:
Upominki Radia ZET (dzięki uprzejmości Pani Beaty Grzegorskiej)

Przedmiot:
Projektowanie i szycie ekskluzywnej odzieży lnianej (fundator Anna Krukar)

Przedmiot:
Weekend dla dwóch osób na "Wyspie Energetyk" (fundator Bogusław Pleskacz)Statut


Statut fundacji w .pdf


Fundacja Otwartych Serc
im. Bogusławy Nykiel–Ostrowskiej
ul. Staszica 6, 38-400 Krosno
tel. 13 43 686 70, kom: 502 604 822

mail: fundacja-otwartych@fundacja-otwartych.home.pl

KRS: 0000221146

KONTO FUNDACJI:
BANK ŚLĄSKI ODDZIAŁ KROSNO
NR 58 1050 1458 1000 0022 8442 0169

Biuro Fundacji czynne jest we wtorki od godziny
16:00 do 18:00 lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 502 604 822.

NIP: 684 238 01 53
Regon: 371185390
Status Organizacji Pożytku Publicznego


Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej, ul. Staszica 6, 38-400 Krosno , tel. 13 43 686 70 | Mapa strony