Podopieczny Fundacji Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej

Jakub Jaracz

Jestem Kubuś, urodziłem się w 28 tygodniu ciąży, ważyłem zaledwie 1000g. Od pierwszego dnia walczyłem o swoje życie, teraz walczę o lepsze jutro. Konsekwencją wcześniactwa jest opóźnienie psychoruchowe, widzę słabo tylko na jedno oczko. W moim bardzo krótkim życiu przeszedłem już 5 operacji, które były związane z rozszczepem podniebienia i wargi oraz zabiegami okulistycznymi. W niedługim czasie czeka mnie jeszcze kilka operacji. Potrzebuje stałej rehabilitacji i wyjazdów na turnusy do specjalistycznych ośrodków medycznych oraz wizyt u specjalistów. Pomimo tego mam ogromne pragnienie być w przyszłości samodzielnym chłopcem. Dlatego moi rodzice robią wszystko, żeby tak się stało. Proszę przekaż mi swój 1% podatku, to nie tak wiele, a dla mnie szansa na sprawne życie.

Prosimy o przekazanie 1% podatku
Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej
Numer KRS 0000221146
Cel szczegółowy: Jakub Jaracz