Podopieczny Fundacji Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej

Ryszard Belczyk

Od 16 lat walczę z rakiem nerki. Moja walka jest trudna, zważywszy iż NFZ odmówił mi finansowania leczenia. Rak dał przerzuty m.in. na kręgosłup i w związku z tym w październiku 2016 r. przeszedłem operację odbarczenia rdzenia kręgowego. Niestety nie wszystko poszło dobrze i doznałem paraliżu kończyn dolnych.

Nie chcę reszty życia spędzić w łóżku, dlatego konieczna jest rehabilitacja i odpowiedni sprzęt bym mógł przesiąść się na wózek inwalidzki, a w przyszłości samodzielnie się poruszać. Niestety są to ogromne koszty które przekraczają możliwości moje i mojej rodziny.

Proszę jeżeli możesz, to składając rozliczenie roczne do Urzędu Skarbowego przekaż 1% podatku na:

Fundację Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel ? Ostrowskiej

KRS: 0000221146 z dopiskiem RYSZARD BELCZYK - w rubryce cel szczegółowy.

Założycielka Fundacji Bogusława Nykiel-Ostrowska tak jak i ja zmagała się z chorobą nowotworową. Ta Fundacja pomaga ludziom dotkniętym właśnie chorobą nowotworową, a z roku na rok zachorowalność na tą chorobę jest coraz większe. Jeżeli chcesz i nie zrobi to uszczerbku w Twoim budżecie możesz przekazać pieniądze na konto Fundacji:

Prosimy o przekazanie 1% podatku
Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej
Numer KRS 0000221146
Cel szczegółowy: Ryszard Belczyk

Wpłat można dokonywać również na konto fundacji
Bank Śląski O/Krosno nr. 58 1050 1458 1000 0022 8442 0169 z dopiskiem dla Ryszarda Belczyk