Podopieczny Fundacji Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej

Hania Gancarz

Mam na imię Hania. 11 grudnia 2015 roku wykryto u mnie nowotwór o nazwie NEUROBLASTOMA z IV stopniem zaawansowania. Ja nie wiem co to takiego jest ale moi rodzice są przez to bardzo smutni. Jest to guz w wśrodpiersiu który dał mi przerzuty do główki, na żebra i na prawą kość biodrową.

Przeszłam już operacje, biopsje i założono mi centralny cewnik żylny. Obecnie przebywam w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie i przechodzę chemioterapie. Czeka mnie jeszcze przeszczep szpiku, operacja guza, radioterapia i immunoterapia. Jestem bardzo wesołą i uśmiechniętą dziewczynką i razem z rodzicami wierzę ze będę zdrowa. Przede mną jeszcze długie i kosztowne leczenie.

Prosimy o przekazanie 1% podatku
Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej
Numer KRS 0000221146
Cel szczegółowy: Hania Gancarz