Podopieczny Fundacji Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej

Małgorzata Żywicka

Mam na imię Małgorzata. Mężatka, jedno dziecko - córka Paulina. W 2010 roku zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane (choroba centralnego układu nerwowego prowadząca do niepełnosprawności). Od tego momentu diametralnie zmieniło się moje życie. Z powodu choroby utraciłam dotychczasowe zatrudnienie. Obecnie czekam na decyzję ZUS w sprawie przyznania renty.

Narodowy Fundusz Zdrowia przez krótki okres czasu refunduje leczenie SM, które jest bardzo drogie. Niestety choroba jest nieuleczalna i będę zmagać się z jej postępującymi objawami do końca życia. Dlatego też poprosiłam Fundację Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej o pomoc przy zbieraniu funduszy na dalsze leczenie i rehabilitację.

Prosimy o przekazanie 1% podatku
Fundacja Otwartych Serc im. Bogusławy Nykiel-Ostrowskiej
Numer KRS 0000221146
Cel szczegółowy: Małgorzata Żywicka